Spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem

Spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem

26 stycznia o godz. 16:00 w w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego (sala Welcome Centre) odbyło się spotkanie wokół nowowydanej książki pod redakcją prof. Leszka Balcerowicza Potencjał aglomeracji Trójmiasta i metodyka pomiaru jego wykorzystania

Wydarzenie otworzyła Dziekan Wydziału Ekonomicznego, prof. Monika Bąk, Dziekan Wydziału Zarządzania prof. Mirosław Szreder oraz prof. Leszek Balcerowicz, pełniący funkcję Kierownika Katedry im. Eugeniusza Kwiatkowskiego na Uniwersytecie Gdańskim. Po wstępie odbyła się debata nt. aktualnego stanu regionu Pomorza oraz perspektyw rozwoju Trójmiejskiej Aglomeracji, w której wzięli udział współautorzy monografii. Spotkanie poprowadził prof. Paweł Antonowicz.

Fot. Marcel Jakubowski