„Czas Jerzego Limona…” nominowany w konkursie Gaudeamus 2023

Dzielimy się piękną nowiną!

Publikacja Czas Jerzego Limona. Księga pamiątkowa ku czci twórcy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego otrzymała nominację do nagród w konkursie Gaudeamus 2023!

Konkurs Gaudeamus jest organizowany przez Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych we współpracy z Targami w Krakowie w celu promowania i wyróżniania uczelnianych oficyn wydawniczych za publikowanie najbardziej wartościowych polskich książek naukowych i dydaktycznych. Honorowy Patronat nad Nagrodą sprawuje Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Jacek Popiel.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 71 monografii oraz 4-ebooki z 21 wydawnictw, które zostały opublikowane w latach 2022–2023.

Ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród w konkursie Gaudeamus 2023 nastąpi podczas Targów w Krakowie w trakcie uroczystego otwarcia Targów, 26 października o godz. 12:00, scena w hali Wisła.