Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego na Gali Zdolnych z Pomorza

g. 10:00 - 14:00
Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli

Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego na Gali Zdolnych z Pomorza

15 czerwca 2023 w Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbędzie się Gala Zdolni z Pomorza. Zdolni z Pomorza to projekt współfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego, wspierający uczniów województwa pomorskiego szczególnie uzdolnionych w obszarach matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii i kompetencji społecznych. W trakcie Gali uczestnicy i uczestniczki będą mogli między innymi zapoznać się ze stoiskami wystawienniczymi lokalnych centrów nauczania kreatywnego. Wśród uczestników pojawi się także Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego i autorzy Księgi doświadczeń Naukowego Koła Chemików Uniwersytetu Gdańskiego, którzy opowiedzą o działalności koła, publikacji, a także postarają się przekazać goszczącym na Gali uczniom pasję do chemii.