Nagroda w Konkursie Academia 2021 za książkę prof. Kamila Zeidlera „Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy”

2021-09-10

Nagroda w Konkursie Academia 2021 za książkę prof. Kamila Zeidlera „Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy”

14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA – Nagroda w Konkursie Academia 2021 za książkę prof. Kamila Zeidlera Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy – wyróżnienie specjalne za opracowanie edytorskie.

W dniach 10-13 września w Warszawie odbyły się 14. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Podczas Targów 10 września o godz. 14.00 na Placu Defilad zostały wręczone nagrody w Konkursie ACADEMIA 2021 dla najlepszej publikacji akademickiej i naukowej. Książka prof. Kamila Zeidlera pt. Mądrość chińskich aforyzmów. O państwie, prawie, polityce i władzy, wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego w 2020 r. otrzymała wyróżnienie specjalne za opracowanie edytorskie. Tym samym doceniona została także forma wydania i nasza praca. Warto zaznaczyć, że pomysł na okładkę to koncepcja prof. Kamila Zeidlera, którą doskonale zrealizował nasz grafik dr Andrzej Taranek, natomiast nad projektem wnętrza pracowali wspólnie w porozumieniu z autorem redaktor Joanna Kamień, operator DTP Michał Janczewski i Andrzej Taranek. Bardzo cieszymy się z tej nagrody i dziękujemy Autorowi za inspirację i współpracę. Książka ta znajduje się też wśród naszych bestselerów, a wszystkich, którzy jeszcze jej nie znają, zachęcamy do sięgnięcia po nią zarówno ze względu na treść, jak i formę wydania.