Rozmowa z Rafałem Królem podczas Lata z foką w Helu

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Lata z foką – kulturalnego plażowania w Helu oraz do wysłuchania rozmowy z Rafałem Królem.

Podczas drugiej edycji Lata z foką Rafał Król w rozmowie z Pawłem Antonowiczem i Mateusz Kajnahtem opowiedział m.in. o swojej książce, “25 500”, ekologicznej świadomości, dojrzałości, filozofii przeżywania i wielu innych obserwacjach, które wyniósł z licznych wypraw.

Rafał Król – podróżnik, eksplorator, redaktor serwisu expeditions.pl. Szkoleniowiec Intersport Polska, twórca poradników podróżniczych, organizator wypraw polarnych.

Dziękujemy organizatorom: Uniwersytet Gdański, Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”, Stacja Morska UG im. Profesora Krzysztofa Skóry, Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Studiów Azji Wschodniej UG, Parlament Studentów UG, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, Centrum Komunikacji i Promocji UG oraz partnerom: Urząd Miasta Helu i patronom medialnym: “Gazeta Uniwersytecka”, Pismo Społeczności Akademickiej UG, Radio UG MORS – Mega Otwarte Radio Studenckie.

Film zrealizowany został przez Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”.