Rozstrzygnięcie Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego 2024

27.09.2024
[rt_reading_time label="Czas czytania:" postfix="min." postfix_singular="min."]

Rozstrzygnięcie Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego 2024

Miło nam poinformować, że Konkurs Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną oraz przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej, wydaną w 2023 roku, został rozstrzygnięty. Spośród zgłoszonych do konkursu książek nagrodzono następujące publikacje.

W kategorii książka przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej:

W kategorii książka dydaktyczna:

W kategorii książka naukowa:

Główną nagrodą dla laureatów wszystkich kategorii jest prawo do nieodpłatnego opublikowania kolejnej książki w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w ciągu 7 lat od rozstrzygnięcia konkursu. Nagrodami za 2. i 3. miejsce są wybrane przez laureata egzemplarze książek wydanych przez Wydawnictwo, o wartości odpowiednio 600 zł i 300 zł.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Głównym celem Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego, organizowanego od 2013 roku, jest popularyzacja dorobku naukowego autorów związanych z gdańską uczelnią oraz wyróżnienie szczególnie wybitnych prac naukowych.