Promocja książki jubileuszowej „50 spotkań na 50-lecie UG”

08.09.2021

30 września 2019 roku w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczysta promocja książki 50 spotkań na 50-lecie UG, wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego z okazji jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego. Promocji towarzyszyła wystawa o tym samym tytule. Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

50 spotkań na 50-lecie UG jest spotkaniem z autorami zebranych w niej esejów i opowieścią o Uczelni z perspektywy ludzi, którzy ją współtworzą. W publikacji zebrano pięćdziesiąt tekstów stworzonych przez osoby, które charakteryzuje pasja oraz zaangażowanie w pracy naukowej i zawodowej, a także radość i satysfakcja z bycia częścią społeczności akademickiej.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z uroczystej promocji jubileuszowej książki oraz do zapoznania się z galerią. Fotografie wykonał Tomasz Nowicki.