Książka „Profesor Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach” wyróżniona nagrodą Gaudeamus

Podczas 22. Targów Książki w Krakowie odbyło się wręczenie nagrody Stowarzyszenia Szkół Wyższych Gaudeamus. Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego oraz Fundacja Wacława Szybalskiego otrzymały wyróżnienie za książkę Profesor Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach autorstwa Jarosława Abramowa-Newerly’ego.

Konkurs Gaudeamus organizowany jest przez Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych. Celem konkursu jest promowanie i wyróżnianie uczelnianych oficyn wydawniczych za publikowanie najbardziej wartościowych polskich książek naukowych i dydaktycznych.