Świąteczne życzenia od Wydawnictwa UG!

21.12.2022
Czas czytania: < 1 min.

Świąteczne życzenia od Wydawnictwa UG!

Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie święta Bożego Narodzenia. Oczywiście, jest to czas hołdu i czci dla samego wydarzenia, ale dla mnie te święta to także miły czas dobroci, wybaczania i miłosierdzia.

Charles Dickens, Opowieść wigilijna

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, by był to czas wzajemnego obdarowywania się dobrem, czas życzliwości, dostrzegania tego, co mamy i za co powinniśmy być wdzięczni, spotkań z Bliskimi i radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Niech spełnią się życzenia, których czasem na co dzień nie mamy śmiałości wypowiadać. Życzymy Państwu wiary, że Duch Bożego Narodzenia, podobnie jak w Wigilijnej opowieści, jest w stanie zdziałać cuda.

A na Nowy Rok – przede wszystkim Pokoju, zdrowia, pogody ducha i pomyślności. Niech Państwa półki zapełniają się dobrymi książkami, a każdy dzień niech wypełniają dobre chwile,

Dyrektor Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego Joanna Kamień wraz z Zespołem Wydawnictwa, Zakładu Poligrafii UG i Księgarni Uniwersyteckiej

Boże Narodzenie 2022