Rozmowa z Pawłem Antonowiczem i Mateuszem Kajnathem podczas Lata z foką w Helu

Rozmowa z Pawłem Antonowiczem i Mateuszem Kajnathem podczas Lata z foką w Helu

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Lata z foką – kulturalnego plażowania w Helu oraz wysłuchania rozmowy z Pawłem Antonowiczem i Mateuszem Kajnathem, autorami książki Moje Tai-Chi wydanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego. Paweł Antonowicz i Mateusz Kajnath wprowadzili uczestników kulturalnego plażowania w tajniki tai-chi, chińskiej sztuki walki o wielowiekowej tradycji, łączącej w sobie elementy medytacji, walki, wewnętrznej równowagi i pielęgnacji zdrowia, a także opowiedzieli o procesie powstawania publikacji instruktarzowej.

Dr hab. Paweł Antonowicz – prof. UG, kierownik Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw i instruktor III stopnia (VIII stopień klasy Shaolin) w systemie Shaolin Kung Fu w stylach Długiej Pięści i Białego Żurawia. Mateusz Kajnath – instruktor Kettlebell Hardstyle oraz treningu Cross. Posiadacz czarnego pasa w Akademii Sztuk Walk SANBAO (VII stopień). Pracuje jako fizjoterapeuta w Stowarzyszeniu Przedsiębiorczości i Rehabilitacji w Gdańsku.

Dziękujemy organizatorom: Uniwersytet Gdański, Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”, Stacja Morska UG im. Profesora Krzysztofa Skóry, Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Studiów Azji Wschodniej UG, Parlament Studentów UG, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, Centrum Komunikacji i Promocji UG oraz partnerom: Urząd Miasta Helu i patronom medialnym: “Gazeta Uniwersytecka”, Pismo Społeczności Akademickiej UG, Radio UG MORS – Mega Otwarte Radio Studenckie.

Film zrealizowany został przez Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”.