Spotkanie z prof. Pawłem Boskim w Księgarni Uniwersyteckiej

Spotkanie z prof. Pawłem Boskim w Księgarni Uniwersyteckiej

W dniach 15-18.09.2022 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się XVII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej organizowany przez pracowników Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie.

17 września w godz. 13.25-14.25 zapraszamy na wykład profesora Pawła Boskiego, który stanie się jednocześnie okazją do promocji najnowszego wydania jego książki Kulturowe ramy zachowań społecznych (Wydawnictwo PWN). Pierwsze wydanie opublikowane w 2009 roku spotkało się z uznaniem środowiska naukowego oraz zostało wyróżnione Nagrodą Teofrasta i Nagrodą im. Władysława Witwickiego.

Podręcznik w cenie promocyjnej będzie można nabyć w Księgarni Uniwersyteckiej na Wydziale Nauk Społecznych UG, w której od godziny 15.30 prof. Paweł Boski będzie podpisywać swoją książkę.

Źródło fotografii: PWN